Twenty Øne Piløts - Emøtiønal Røadshøw

Twenty Øne Piløts - Emøtiønal Røadshøw
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Změna místa konání

Americké duo TWENTY ØNE PILØTS se po půl roce vrátí do Prahy. Jejich první vystoupení v Praze bylo úspěšně vyprodané čtvrt roku dopředu. Druhý koncert v rámci České republiky proběhne v Tisport Areně Praha 4. listopadu 2016. Support: Bry (IR)

Termíny a místa konání:

Tipsport arena, Praha | Zobrazit na mapě

4.11.2016 Sezení Vstupenky
4.11.2016 Stání - vyprodáno Vstupenky

Rezervace nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

 

Twenty Øne Piløts se stěhují do Tipsport Areny  (původně Forum Karlín)

 

4. 11. 16 Tipsport Arena, Praha

Praha, 20. května – Koncert amerického duo Twenty Øne Piløts se přesouvá. Poté, co během pár hodin vyprodali Forum Karlín, se pražská zastávka Emøtiønal Røadshøw přesouvá do holešovické Tipsport Areny. Všechny dříve zakoupené vstupenky na koncert 4.11.2016 do Fora Karlín zůstávají v platnosti a jsou na stání.

 

 

* pozn.: Premium šedá / na vstupence označena jako VIP sektor je označením pro nejlepší místa v hale a nepojí se k němu žádné další benefity.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TWENTY ØNE PILØTS (US) se vrací do Prahy

4. 11. 16 Tipsport Arena, Praha

Americké duo TWENTY ØNE PILØTS se po půl roce vrátí do Prahy. Jejich první vystoupení v Praze bylo úspěšně vyprodané čtvrt roku dopředu. Druhý koncert v rámci České republiky proběhne v Tipsport Areně Praha 4. listopadu 2016.

TWENTY ØNE PILØTS jsou Tyler Joseph a Josh Dun, hudební duo pocházející z amerického Ohia. Minulý rok vydali v pořadí již čtvrté album Blurryface, které sklidilo mnoho pozitivních reakcí a konkrétně píseň Stressed Out má na Spotify přes 330 milionu poslechů. Do Prahy se vrací v rámci světového turné s názvem EMØTIØNAL RØADSHØW. Jejich tvorba je velmi specifická, tvořena chytlavými elektro indie popovými melodiemi s nádechem hip hopu. Díky jejich upřímnému projevu, osobitosti a jedinečnosti si vytvořili pevnou fanouškovskou základnu po celém světě a tři měsíce dopředu vyprodaný koncert v Lucerna Music Baru je dostatečným důkazem. Tentokrát se představí ve větších prostorech Tipsport Areny Praha 4. listopadu. TWENTY ONE PILOTS EMOTIONAL ROADSHOW

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook