Adam Mišík křest CD parfém

Adam Mišík křest CD parfém

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Grigory Leps

Forum Karlín, Praha

27.02.2017

Lindsey Stirling

PŘIDANÝ TERMÍN

Forum Karlín, Praha

28.02.201701.03.2017

Vítěz Českého slavíka za Objev roku 2013.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Adam Mišík je 16 letý zpěvák a herec z Prahy, syn rockové legendy Vladimíra Mišíka. Vítěz Českého slavíka za Objev roku 2013. V rámci takto mladé věkové kategorie zpěváků je Adam největší hvězdou v České republice s největším počtem fanoušků. Na jaře dokončil debutovou desku Parfém a v létě pilně koncertoval. Na koncertě 25.10.2014 v Lucerna music baru desku slavnostně pokřtí.

Fotky a videa

Facebook