The Japanese House

The Japanese House zahraje v Chapeau Rouge - Umělkyně, která se probojovala se svým hudebním projektem do prestižního seznamu BBC Music Sound Of 2017, vystoupí s kapelou 5. května 2017 v pražském Chapeau Rouge. Support: Lukas Landa (CZ)

Termíny a místa konání:

Chapeau Rouge, Praha 1 | Zobrazit na mapě

5.5.2017 19:00 Chapeau Rouge Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Japanese House zahraje v Chapeau Rouge

5. 5. 17 Chapeau Rouge, Praha

Praha, 30. listopadu 2016 – Umělkyně, která se probojovala se svým hudebním projektem do prestižního seznamu BBC Music Sound Of 2017, vystoupí s kapelou 5. května 2017 v pražském Chapeau Rouge.

The Japanese House je dream-popový projekt rodačky z Londýna, 19 leté Amandy Bain, který dokázal za krátkou dobu oslovit množství fanoušků. Její debutové EP Pools To Breath In produkovali Matthew Healy a George Daniel, členové kapely The 1975, kterým předskakovala na turné. Nejnovější vskutku krásné a melancholické EP s názvem Swim Against the Tide vyšlo teprve nedávno. A jak zní? Jak říká sama Amber: „Je to ten druh dream-popu, který zahřeje a zalije stejným pocitem, jako když se necháte unášet na vlnách oceánu“.

Fotky a videa

Facebook