Polemic

Slovenská ska-reggae kapela Polemic brázdí pódia po celé Evropě už dlouhých 27 let, během kterých si vytvořila věrné publikum na Slovensku a v České republice. Polemic koncertovali také v Polsku, Německu, Itálii a dalších zemích.

Termíny a místa konání:

Lucerna Music Bar, Praha | Zobrazit na mapě

15.11.2016 20:00 Lucerna Music Bar Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

POLEMIC SE PO ROCE VRÁTÍ DO LUCERNA MUSIC BARU

Slovenská ska-reggae kapela Polemic brázdí pódia už dlouhých 27 let, během kterých si vytvořila věrné publikum na Slovensku a v České republice. V úterý 15. listopadu se Polemic po roce vrátí do pražského Lucerna Music Baru s aktuálním hitem Tancuj.

Písnička Tancuj se stala během letošního léta novým koncertním hitem Polemic. Na letních festivalech kapela průběžně natáčela video k Tancuj, ve kterém zvěčnili taneční kreace svých fanoušků. Odvahu natočit se před stěnou s logem kapely v sobě našli pankáči, zamilované páry i matky s dětmi. Autory námětu jsou členové Polemic, režie se ujal úspěšný filmař Marek Mackovič.

„Klip má dvě linie. První je o lásce k tanci. Lidé to u našeho provizorního tancomatu, který jsme na festivalech postavili, dokazují svojí originalitou a speciálními kreacemi. Druhá linie ukazuje, co zažívá Polemic celé léto. Cestování, festivaly, slunce, koncertování a v neposlední řadě tanec, který je vlastně se vším spojený,“ řekl kytarista a zpěvák Polemicu Michal „Mickey Mouse“ Novácky.

Zatím poslední, v pořadí již sedmé, řadové album Polemic Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšlo v dubnu 2013. Jako hosté se na desce objevili Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Katka Knechtová a další.

Fotky a videa

Facebook