Monkey Business

Tradiční vánoční koncerty Monkey Business letos proběhnou 6., 7. a 8. prosince.

Termíny a místa konání:

Lucerna Music Bar, Praha | Zobrazit na mapě

6.12.2016 19:30 Lucerna Music Bar Vstupenky
7.12.2016 19:30 Lucerna Music Bar Vstupenky
8.12.2016 19:30 Lucerna Music Bar Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rok se s rokem sešel a skupina Monkey Business se opět vrací, aby odehrála 3 koncerty v Lucerna Music Baru v komponovaném pořadu "Ten kravál musí skončit v deset!!!". Jak už název koncertů napovídá, skupina při nich bude tepat do buržoazních zlořádů, které se poslední dobou rozbujely v naší milované vlasti. Voláme třikrát hlasité NE těm, kteří svými nočními rejdy ruší spravedlivý spánek pracujících. Ať zavládne právo a pořádek! Pojďme se sejít na třech koncertech, ať společně učiníme přítrž dekadentním živlům.

Fotky a videa

Facebook