The Dillinger Escape Plan (USA) + support

The Dillinger Escape Plan (USA) + support

NOVÝ TERMÍN

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Amenra (BEL) - acoustic show

Futurum Music Bar, Praha 5

22.02.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.02.201725.05.2017

Kvůli autonehodě kapely The Dillinger Escape Plan v Polsku je zbytek turné zrušený, tzn. ani pražský koncert plánovaný na 15.2.2017 v Lucerně neproběhne. Nový termín bude brzy oznámen!

NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE BRZY OZNÁMEN. VSTUPNÉ ZŮSTÁVÁ V PLATNOSTI.

Kvůli autonehodě kapely The Dillinger Escape Plan v Polsku je zbytek turné zrušený, tzn. ani pražský koncert v Lucerně neproběhne. Nový termín bude brzy oznámen. Děkujeme za pochopení.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Očekávejte lavinu energie, která smete všechno a všechny! Speciálními hosty budou i nadále norští jazz blackoví experimentátoři Shining. Nepropásněte poslední šanci naposledy slyšet novátory extrémní hudby. Zakoupené vstupenky zůstávají na nový termín, který bude brzy oznámen, v platnosti.

THE DILLINGER ESCAPE PLAN, ikona math coru, mají za sebou hard core/punkové začátky, což vysvětluje jejich živelnost a živočišnost a mnohé úrazy členů kapely. Oficiálně vznikají roku 1997, což je letos přesně 20 let. Svými koncerty, plnými energie, propracované muzikantské dokonalosti, která se neznalým jevila jako disharmonie, si jich brzo všímá i Mike Patton a vytáhne Dilliny na společné turné s jeho úchylným projektem Mr. Bungle.

Speciálním hostem na evropském turné jsou k naší radosti norští SHINING, které jste loni mohli vidět v Praze společně s Intronaut.

Fotky a videa

Facebook