The Dillinger Escape Plan (USA) + support

The Dillinger Escape Plan (USA) + support

NOVÝ TERMÍN

Očekávejte lavinu energie, která smete všechno a všechny! Speciálními hosty budou i nadále norští jazz blackoví experimentátoři Shining. Nepropásněte poslední šanci naposledy slyšet novátory extrémní hudby.

Termíny a místa konání:

Palác Akropolis, Praha 3 | Zobrazit na mapě

14.8.2017 Palác Akropolis

POZOR ZMĚNA

Nové místo konání: PALÁC AKROPOLIS            Nový termín: 14. srpna 2017 (původně 15.2.2017)

Zakoupené vstupenky na původní termín a místo konání zůstávají v platnosti. V případě, že někomu nový termín nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit v místě zakoupení do 31.3.2017.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Očekávejte lavinu energie, která smete všechno a všechny! Speciálními hosty budou i nadále norští jazz blackoví experimentátoři Shining. Nepropásněte poslední šanci naposledy slyšet novátory extrémní hudby. .

THE DILLINGER ESCAPE PLAN, ikona math coru, mají za sebou hard core/punkové začátky, což vysvětluje jejich živelnost a živočišnost a mnohé úrazy členů kapely. Oficiálně vznikají roku 1997, což je letos přesně 20 let. Svými koncerty, plnými energie, propracované muzikantské dokonalosti, která se neznalým jevila jako disharmonie, si jich brzo všímá i Mike Patton a vytáhne Dilliny na společné turné s jeho úchylným projektem Mr. Bungle.

Speciálním hostem na evropském turné jsou k naší radosti norští SHINING, které jste loni mohli vidět v Praze společně s Intronaut.

Fotky a videa

Facebook