MTO Universal Praha

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

25.10.201630.03.2017

The Cat Empire

Lucerna Music Bar, Praha

25.10.2016

Přijďte protančit střevíce na čtyřhodinovou spršku hitů od 60. let do současnosti v podání Malého Tanečního Orchestru Universal Praha.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přijďte protančit střevíce na čtyřhodinovou spršku hitů od 60. let do současnosti v podání Malého Tanečního Orchestru Universal Praha.

Zpěváci Tomáš Hanák, František Skála, Jana Hanáková, Aleš Najbrt, Jiří Fero Burda, ztvární písně superhvězd televizní obrazovky 70. a 80. let (skupina Katapult, Pavel Liška, Waldemar Matuška, Václav Neckář, Dušan Grůň, Karel Hála, Miro Žbirka atd., atd.). Repertoár doplní světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch, poetický Petr Novák a rockoví Katapulti. Z novějších skladeb jmenujme alespoň Nádherný rój Daniela Hůlky a hit Souměrná od Báry Basikové.

Za nástroji i mikrofony se Vám představí přední pražští umělci: František Skála, Aleš Najbrt, Zdeněk Lhotský, Luděk Polifka a členové Divadla Sklep – virtuosi Jiří Podzimek, Roman Fojtíček a herečky Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Tomáš Hanák.

Koncert naváže na premiéru dokumentu o Divadle Sklep (režie Olga Dobrowská), která proběhne v Kině Lucerna. Dokumentární film byl natočen u příležitosti 45. let existence divadla.

Fotky a videa

Facebook