Petr Pan Complex,křest CD host Manon Meurt

Petr Pan Complex,křest CD host Manon Meurt

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

06.12.201627.04.2017

Monkey Business

Lucerna Music Bar, Praha

06.12.201608.12.2016

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel. Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel

Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

PETER PAN COMPLEX

Mladá pětice vedená bratranci Jordanem Hajem a Givinarem Křížem pokřtí v Paláci Akropolis svůj dlouhohrající debut. Ten skupina nahrála v podzemních prostorách dejvického studia Faust Records pod taktovkou eklektického producenta Michaela Rendalla (The Futureheads, Adrian T. Bell). Právě Rendall skupinu vybičoval a posunul ke zvuku, který v našich končinách zrovna často neslýcháme. Dynamické přívaly kytarové energie střídají ozvěny současného izraelského písničkářství za doprovodu neustupujícího tepotu precizní rytmiky. Po třech letech od ochutnávky v podobě prvního EP Unholy kapela konečně našla svůj zvuk a sebevědomě si bere to nejlepší jak z alternativy, tak z hlavního kytarového proudu. 

MANON MEURT

Jako host večera se představí rakovnický rozvazbený zázrak Manon Meurt. Ti vydali svoji eponymní prvotinu na začátku loňského roku a od té doby nejsou k zastavení. Hutné kytarové plochy jdou ruku v ruce s éterickými zpěvy. Jemné melodické pasáže střídají výbuchy dosahující až noisových výšin. Není

Facebook