Circus Problem Balkan Fight Vol. 3: Circus Problem, Oranžáda, Dj Aviator

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

06.12.201627.04.2017

Monkey Business

Lucerna Music Bar, Praha

06.12.201608.12.2016

Pravidelné balkánské šílenství se stěhuje do Paláce Akropolis! Oblíbená pražská kapela Circus Problem si zve hosty v podání kapel a DJs, aby s nimi svedla balkánský souboj, který se velmi rychle přemění ve velkolepou party. Přijďte do kotle podpořit zápasníky a protančit střevíce!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Oblíbená pražská kapela Circus Problem si zve hosty v podání kapel a DJs, aby s nimi svedla balkánský souboj, který se velmi rychle přemění ve velkolepou party. Přijďte do kotle podpořit zápasníky a protančit střevíce!

CIRCUS PROBLEM BALKAN FIGHT Vol. 3

Circus Problém Parta punkových klaunů si založila hudební cirkus, ve kterém kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat a laciný pop. S novým albem „Born not typical“ bourá kluby a další akce po celé republice i v zahraničí a nechává za sebou mejdany protančené až do rána. Jde o uskupení poněkud bláznivého charakteru, které vzniklo v roce 2012 a během dvouletého vývoje kapela hodně cestovala po západní Evropě (Francie, Německo a Švýcarsko), kde sklidila značný úspěch.

Oranžáda

Vznik Oranžády je ne zcela vyjasněná událost. Kapela pomalu vznikala již za středoškolských studií některých členů. O prvním oficiálním koncertu můžeme hovořit teprve v roce 2010, kdy Oranžáda (tehdy ještě pod pracovním názvem „Balkán") veřejně zahrála na absolventském koncertu Tomáše Kůgela. Během let se sestava měnila, repertoár narůstal a kapela zkoušela. Není tajemstvím, že se kapela nechá inspirovat jen těmi nejlepšími a to jsou Fanfare Ciocarlia, Goran Bregovic, Boban, Marko Markovic a další. Zásadním zlomem byl rok 2013, kdy se Oranžáda účastnila MFF v Karlových Varech, kde vystupovala po klubech a bavila turisty na ulici. Od té doby má kapela za sebou řadu vystoupení na festivalech, v klubech, na soukromých akcích i na ulici.

DJ Aviator

Letec na vlnách Balkan Beats vystupuje především po pražské klubové scéně. Jeho mixy jsou plné ostrých divokých beatů s občasnou zastávkou k původní balkánské dechovce.

Fotky a videa

Facebook