Knarsetand (NL), The Spankers, Ille

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

29.03.201710.07.2017

Jednodenní festival Woman’s Voice je především oslavou ženského hlasu ve světě hudby. Akce, která proběhne 29. 11.2014 navazuje na projekt s názvem „Mezinárodní víkend žen“, který již několik let představuje českému publiku kapely a muzikanty s důrazem na ženský element.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jednodenní festival Women’s Voice Fest nabídne mezinárodní přehlídku ženského hlasu

Tří kapely a tři jedinečné ženské hlasy představí festival Women’s Voice Fest.

V klubu Podnik v pražských Holešovicích vystoupí během večera kapela Knarsetand z Holandska a Spankers a Ille z České republiky.

Festival se koná v rámci pravidelného koncertního seriálu Mezinárodní víkend žen a proběhne 29.listopadu.

Jednodenní festival Woman’s Voice je především oslavou ženského hlasu ve světě hudby. Akce, která proběhne 29. listopadu v pražském klubu Podnik, navazuje na projekt s názvem „Mezinárodní víkend žen“, který již několik let představuje českému publiku kapely a muzikanty s důrazem na ženský element. Letos se tak během jednoho večera na jednom pódiu představí tři unikátní kapely, které spojují skvělé a charismatické zpěvačky. Miou Amadée za Knarsetand, Elén Berešová za Spankers a Olga Königová z Ille povedou v sobotu večer své kapely do boje o přízeň fanoušků.

Hlavní hvězdou večera je žánrově pestrá holandská kapela Knarsetand. Ta ve své muzice kombinuje řadu hudebních stylů, které všechny pojí tanec a energie. Během jejich vystoupení se můžete těšit na písně v rytmu ska, reggae, drum and bass, balkánu, latiny, nebo dub stepu. Desetičlenná kapela zaplavuje své posluchače neutuchající energií.  „Naše koncerty se podobají jízdě na horské dráze, ze které nechcete a nemůžete vystoupit, dokud nedozní poslední tóny“, popisuje atmosféru koncertů zpěvačka Miou Amadée. Hlavním nositelem inspirace a hudebních myšlenek je člen kapely, producent, básník a raper Martijn Holtslag. Holtstag je v Holandsku považován za jeden z největší hudebních telentů posledních let.

Spankers, v čele se zpěvačkou Elén Berešovou, je v současnosti jednou
z nejvýraznějších kapel české urban music. S obrovskou energií kombinuje ska, reggae, funky, rock i rap a vytváří styl, kterému říká off-beat pop. Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know..., se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád.

Indie popoví Ille se zpěvačkou a klavíristkou Olgou Königovou (Obří Broskev), zaznamenali v posledních 2 letech obrovské uznání ze strany odborné veřejnosti a nemenší zájem fanoušků.  Debutové album skupiny  s názvem Ve tvý skříni slavilo velký úspěch na všech frontách. Deska, která vyšla na sklonku léta, vedla v žebříčcích hned několika hitparád – například v žebříčku prodejnosti na Supraphoneoline, v hitparádě IFPI, či byla dokonce několik týdnů druhou nejprodávanější deskou na iTunes. Současně toho roku téměř opanovala žánrové nominace cen Anděl. Dnes již se nedá hovořit o novém projektu členů jiných kapel. Ille je již výrazným hráčem na české hudební scéně, který má respekt u kritiků, muzikantů i široké veřejnosti.

V nově otevřeném kulturním prostoru Podnik nás v sobotu 29. listopadu čeká nejen přehlídka ženského hlasu, ale i vystoupení tří znamenitých a kritikou velmi ceněných kapel, spousta energie a tance.

Fotky a videa

Facebook