Priessnitz

Priessnitz

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gyptian & Royal Roots band (Jamaica)

Lucerna Music Bar, Praha

29.09.2016

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

29.09.201630.03.2017

Priessnitz vyráží na předvánoční koncerty představit svým fanouškům skladby z dlouho očekávané nové desky, která by měla vyjít během příštího roku.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Priessnitz vyráží na předvánoční koncerty představit svým fanouškům skladby z dlouho očekávané nové desky, která by měla vyjít během příštího roku. Poslední deska s názvem STEREO této jesenické kapely vyšla již před osmi lety, než se její členové vydali po svých sólových projektech a cestách – Jaromír Švejdík například k filmu Alois Nebel, skupině Umakart a komiksu Zámek, Petr Kružík ke skládání soundtracků a beskydskému životu na samotě, … V letošním roce však Priessnitz znovu ožili a všem dobře známý repertoár obohatili o nové a neméně dobré skladby. Diváci se mají opravdu na co těšit.

Facebook