Shabazz Palaces (US) + Serengeti (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

klub Lávka, Praha

30.04.201704.06.2017

Osian Roberts Trio

Jazzboat, Praha

30.04.2017

Shabazz Palaces coby krkavci trhají na kusy mrtvolu afrofuturismu a coby fénix vzlétají z popela, aby byly vedle Young Fathers, dnes již neexistujících Death Grips nebo Kanye Westa pasováni do role zachránců současného hip-hopu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Shabazz Palaces coby krkavci trhají na kusy mrtvolu afrofuturismu a coby fénix vzlétají z popela, aby byly vedle Young Fathers, dnes již neexistujících Death Grips nebo Kanye Westa pasováni do role zachránců současného hip-hopu. Navazují na vizionářství Lee Scratch Perryho a Sun Ra a na druhé desce svého vesmírného rapu nabízí 18 explozivně psychedelických kousků, které vás až do konce desky nenechají vydechnout a bylo by s podivem, kdyby „Lese Majesty“ nebodovala ve výročních řebříčcích nejlepších desek.

Se SP do fabriky dorazí i vyprávěč Serengeti se svým alteregem „obyčejnýho chlápka“ Kennyho Dennise, o kterém Thom Yorke tvrdí, že je „total genius“. Serengeti, zaštítěn výstředním labelem Anticon a známý například z projektu Sisyphus s Sufjanem Stevensem a Son Luxem (jinak letos také v MeetFactory o pár dní dřív, 4. listopadu), rozehraje v továrně své sólo o životě, vyčnívání i normálnosti, za doprovodu beatů Mary C (Radio Wave) a Martina Tvrdého (Bonus). Čekejte samozřejmě zážitek jak blázen.www.shabazzpalaces.com
 
www.facebook.com/serengetidave

Facebook