XIII. století, host Inkubus Sukkubus /UK/

XIII. století, host Inkubus Sukkubus /UK/

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alcest (FRA), Mono (JAP)

Palác Akropolis, Praha 3

28.10.2016

Dark Funeral (SWE), Krisiun (BRA), Deserted Fear (GER)

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

28.10.2016

Gothic rocková formace XIII. století si ke svému vystoupení pozvala britskou legendu Inkubus Sukkubus.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

XIII. století, host: Inkubus Sukkubus /UK/

Gothic rocková formace XIII. století si ke svému vystoupení pozvala britskou legendu Inkubus Sukkubus.

Jihlavská gothic rocková legenda XIII. století koncertuje v našem hlavním městě pouze jednou ročně. Loňský koncert v Paláci Akropolis po boku slovutných Skeletal Family se setkal s obrovským ohlasem a tak i letos pro vás chystáme opravdovou lahůdku. V sobotu 13. září můžete navštívit společný koncert XIII. století a britské kapely Inkubus Sukkubus.

Dvojici Candia Ridley a Tony McKormack zná gotický svět již pětadvacet let pod názvem Inkubuj Sukkubus. Tato kapela mezi ostatními britskými gothicrockovými kapelami vždycky tak trochu vyčnívala notnou dávkou „pohanskosti“ v hudbě i textech, která spolu s Candiiným vábivým vokálem dodávala deskám i koncertům příchuť něčeho mystického, neotřelého. Je nám ctí, že se kapela vůbec poprvé naživo představí i v Čechách a přijede sem oslavit své čtvrtstoletí na scéně.

Fotky a videa

Facebook