The Asteroids Galaxy Tour (DK)

The Asteroids Galaxy Tour (DK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Helmet

Lucerna Music Bar, Praha

21.01.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

21.01.201725.05.2017

The Asteroids Galaxy Tour vyrazí na podzim také na turné, při kterém 4.11.2014 zahrají také v pražském Lucerna Music Baru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Asteroids Galaxy Tour zavítají do Lucerna Music Baru s novou deskou

The Asteroids Galaxy Tour oznamují nové album a komorní klubové turné

První skladba je už k slyšení a album je možné předobjednat na webových stránkách kapely!

The Asteroids Galaxy Tour letos vydají nové album! Kodaňská skupina vytvořená kolem zpěváčky Mette Lindbergové a producenta Larse Iversena dnes oznámila, že jejich třetí album ponese název  ‘Bring Us Together’ a vyjde 15.září. V říjnu a listopadu se kapela vydá na turné po klubech v Evropě a USA.

Při předobjednání albové novinky fanoušci získají zdarma download skladby ‘Bring Us Together’. 

Písničku ‘Bring Us Together’ je možné streamovat na SoundCloud zde: http://bit.ly/SHtfIm

Bring US Together bude již třetí album popové kapely The Asteroid Galaxy Tour a první, které vychází na jejich vlastním labelu Hot Bus Records. Kapela ho sama nahrála a produkovala ve svém kodaňském studiu. The Asteroids Galaxy Tour vznikli v roce 2007 a hráli jako předkapela Amy Winehouse na jejím kodaňském koncertu poté, co její management slyšel jejich demonahrávky. Vystupovali mimo jiné i před Katy Perry.

The Asteroids Galaxy Tour vyrazí na podzim také na turné, při kterém 4.listopadu zahrají také v pražském Lucerna Music Baru. Klub bude otevřen od 20.00.

Fotky a videa

Facebook