Vzpomínka na Mejlu,The Plastic People of The Universe

Vzpomínka na Mejlu,The Plastic People of The Universe

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Famous Swing Melodies

Reduta, Praha 1

25.03.201701.04.2017

František Kop Quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.03.201717.04.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncertem v pražské Akropoli vzdají Plastici hold svému zakladateli Mejlovi Hlavsovi, který by se v roce 2014 dožil 63 let. Budou u toho i jejich souputníci a další osobnosti českého undergroundu, kde Hlavsa působil. Na legendární osobnost zavzpomínají jeho bývalí spoluhráči na koncertě nazvaném „Vzpomínka na Mejlu“

Aktuální sestava Plastic People:

Vratislav Brabenec (saxofony, zpěv), Josef Janíček (klávesy, tahací harmonika, zpěv), Joe Kararafiát (kytary, zpěv), Jiří Kabeš (viola, zpěv), Eva Turnová (basová kytara, zpěv), Jaroslav Kvasnička (bicí)

Facebook