Be Twenty One: Morcheeba (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

21.10.201630.03.2017

Wild Beasts

ZMĚNA ČASU

Lucerna Music Bar, Praha

21.10.2016

21st anniversary of ROXY

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Roxy promotion presents

Morcheeba čtvrtým gratulantem ROXY na festivalu BE TWENTY ONE

 

Jedním z vrcholů podzimní klubové koncertní sezóny bude nepochybně vystoupení britské trojice Morcheeba, která přijede 24. října popřát klubu ROXY k 21.narozeninám. Londýnská kapela v čele se zpěvačkou Skye také českému publiku představí nové album Head Up High, které vychází jen 10 dní před samotným koncertem.

Málokterá kapela se může pochlubit tak dlouhodobým a stabilním zájmem fanoušků a zároveň i kritiky jako právě Morcheeba. Kouzelná směs kvalitního popu, triphopu a sametového vokálu Skye oslovuje již od poloviny 90.tých let a dle všeho zájem v souvislosti v očekávanou deskou Head Up High neutuchá ani v roce 2013.

Mozkem kapely resp. jeho dvěma hemisférami jsou bratři Paul a Ross Godfrey a srdcem krásná a andělským hlasem obdařená Skye Edwards. Morcheeba za svých více než 17 let vydala 7 studiových desek počínaje triphopovým debutem Who Can You Trust a druhým, už více popovým albem Big Calm, které znamenalo obrovský komerční úspěch. První čtyři studiové desky se postupně stávaly ve Velké Británii i dalších státech zlaté a platinové. Rozchod kapely se zpěvačkou Skye v roce 2003 odstartoval počátek hledání náhrady a nového zvuku. Alba The Antidote (2005) a Dive Deep (2008) tak bohužel i přes kvalitní hostující instrumentalisty i zpěvačky znamenala stagnaci ve vývoji kapely. Návrat Skye do čela kapely v roce 2010 a následné vydání alba Blood Like A Lemonade tak navrátilo Morcheebu do čela žebříčků a především zpět do přízně fanoušků po celém světě.

Deset dní před pražským koncertem v ROXY vydává Morcheeba své 8. studiové album Head Up High a čeští fanoušci budou tak jedni z prvních, kteří budou mít možnost užít si živé podání nového studiového materiálu, stejně jako nesmrtelných hitovek jako ‚Rome Wasn`t Build In A Day‘, ‚Enjoy The Ride‘ nebo ‚Be Yourself‘.

Kapela svým koncertem v ROXY zahájí své klubové turné k nové desce a jak je známo, první koncerty mívají neopakovatelnou atmosféru. Kapela bude jistě ve formě stejně jako Skye bude připravena ukázat se s novou vlastní kolekcí pódiových rób. S největší pravděpodobností máme před sebou vizuální i hudební vrchol oslav narozenin klubu ROXY.

Video:
Rome Wasn’t Build In A Day - www.youtube.com/watch?v=7FmognvrztU
Enjoy The Ride - www.youtube.com/watch?v=7uMGH3kHhzM
Gimme Your Love (2013) - www.youtube.com/watch?v=qKFMK2eDWeQ

Event: www.facebook.com/events/191031277740845/

www: www.morcheeba.co.uk/

Fotky a videa

Facebook