Metz

Metz

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Excelent Jukebox: Kraftklub (DE)

Lucerna Music Bar, Praha

13.02.2016

Famous Swing Melodies

Reduta, Praha 1

13.02.201605.03.2016

Kanada vysílá na Sedmičku své černé koně, kapelu Metz. Metz budete mít možnost poznat 14.listopadu od 19.hodin na strahovské Sedmičce v Praze.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kanada vysílá na Sedmičku své černé koně, kapelu Metz

Ještě nedávno vás v Kanadě na kapelu muselo být minimálně dvanáct. Vydali jste desku, pokud vám nahrávání trvalo minimálně tři roky a obletovalo vás dvacet techniků. A přitom existovalo spousta mladejch lidí, kteří si chtěli jen vybalit kytaru a bicí a pořádně to vohulit. V roce 2008 se tahle situace už stávala kritickou.

Naštěstí tehdy vznikli METZ. Alex Edkins, Hayden Menzies a Chris Slorach byli od začátku jako jeden brutální hudební nástroj. Trojhlavá saň s nejhlasitějšími bicími, které jste kdy slyšeli! Byl to návrat k hlasité hudbě a přitakání kapelám jako Nation of Ulysses, Shellac, The Pixies, The Jesus Lizard a Public Image Ltd. Skvělé koncerty a nadšené recenze! Tihle tři hrajou na své nástroje, na zesilovače i na kluby, kde vystupují.

Během posledních tří let METZ hráli ve sklepích, skate shopech, klubech, na festivalech po boku kapel jako Mission of Burma, Death from Above 1979, Archers of Loaf, Mudhoney, Oneida, Constantines a NoMeansNo. Alexander Hacke z Einstuerzende Neubauten jednou po koncertě zašel za Chrisem a pěl ódy na zvuk jeho baskytary.

Dostat tuhle energii na desku je nadlidský úkol, ale Grahamu Walshovi (Holy Fuck) a Alexandru Bonenfantovi se to povedlo. Debutové album názvem Metz, které vyšlo v loňském roce na labelu Subpop Records, je skutečnou vazbící lahůdkou, dokonalým zážitkem. Hluková čistota vám právě s maximální naléhavostí sděluje, že na tyhle tři se dlouho čekalo! Jejich album zaujalo natolik, že je I v širší nominaci na Polaris Music Prize za rok 2013.

Metz budete mít možnost poznat 14.listopadu od 19.hodin na strahovské Sedmičce v Praze.


Více info na:

www.facebook.com/metz
www.klub007strahov.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

http://www.metzztem.com

Facebook