Unknown Mortal Orchestra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Franta Kasl Band

Hudební klub Palmovka, Praha 8

Movits! (SWE)

Lucerna Music Bar, Praha

Americký projekt s kořeny na Novém Zélandě Unknown Mortal Orchestra se v rámci svého celosvětového turné zastaví i v Praze! Turné se koná při příležitosti vydání jejich druhého alba “II”. Jejich premiérový koncert proběhne 15. listopadu v Chapeau Rouge.
DOORS: 7PM
SHOW: 8PM

 

Sleva ZTP/P je platná pro držitele průkazu ZTP/P a jeho doprovod.

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

UNKNOWN MORTAL ORCHESTRA VYRÁŽEJÍ DO PRAHY S NOVÝM EP!

Rocková formace ze Spojených států Unknown Mortal Orchestra se pomalu balí na evropské turné. Jednou z jejich zastávek bude i Praha. Jejich show proběhne 15. listopadu v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Předskokanem je holandská pop-garage kapela Mozes and The Firstborn.

Unknown Mortal Orchestra právě zahájili své severoamerické turné a začátkem listopadu se chystají poctít svou návštěvou Evropu. Již od začátku americké tour sklízí Unknown Mortal Orchestra obdiv publika i hudebních kritiků. A to nejen díky své originální tvorbě, ale také pro své neobvyklé hudební nadání a schopnosti. “Na jejich hraní by mohl žárlit jakýkoli muzikant z Berkley (jedna z nejslavnějších hudebních univerzit na světě),” vyjádřil se The Daily Californian o jejich nedávném koncertě v San Francisku.

Kromě parádního hudebního zážitku mají Unknown Mortal Orchestra pro návštěvníky koncertů další bonus: právě dokončili nové EP, které nese název Blue Record. Toto EP je výhradně akustické, najdete na něm některé skladby z CD II a také originální coververze známých skladeb. Toto EP bude od konce října v prodeji především online, návštěvníci koncertů ho ale mohou obdržet v limitované edici na vinylu, a to přímo na koncertech! To je další důvod, proč si pražský koncert nenechat ujít!

Zastavte se tedy 15. listopadu v Chapeau Rouge a užijte si senzační koncert amerických Unknown Mortal Orchestra.

FB event: http://on.fb.me/16e20dU

 

Tento koncert mediálně podporují Radio Expres a Rádio Wave.

Pořadatel: http://www.fource.cz/

Fotky a videa

Facebook