Parkway Drive, Veil of Maya, Antagonist

Parkway Drive, Veil of Maya, Antagonist

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Asap Ant (ASAP Mob) / US

Roxy, Praha 1

21.02.2017

Sonata Arctica

Masters of Rock Café, Zlín

21.02.2017

Letní festivalové období tradičně zpestřují klubové koncerty hudebních es, které se tou dobou potloukají po Evropě...
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letní festivalové období tradičně zpestřují klubové koncerty hudebních es, které se tou dobou potloukají po Evropě. Jedním z nich bude i pražské vystoupení populárních Australanů PARKWAY DRIVE, kteří se představí 5. července v Praze v Paláci Akropolis. Jako support se dále představí americké formace VEIL OF MAYA a ANTAGONIST. Vstupenky jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Bližší info o koncertu naleznete na www.obscure.cz.

Australané PARKWAY DRIVE se v současnosti mohou pochlubit dvěma privilegii. Za prvé jsou hudebně jednou z nejzajímavějších kapel na současné metalcoreové scéně a za druhé jsou, díky svému přirozenému a přátelskému projevu, jejím možná nejpopulárnějším uskupením. To vše pak logicky vyúsťuje ve fakt, že jejich koncerty momentálně přitahují stovky a tisíce natěšených fans, Prahu nevyjímaje. Zhruba rok od svého památného pražského koncertu se PARKWAY DRIVE vrací zpět na místo činu a vy byste u toho neměli chybět!

Facebook