Kytara napříč žánry - Niněra napříč žánry: M.Loibner,D.Kahula

Kytara napříč žánry - Niněra napříč žánry: M.Loibner,D.Kahula

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

A. Vivaldi, G. F. Händel, T. Alabinoni, J. Pachelbel

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

13.05.2017

A. Vivaldi: The Four Seasons & Great Classical Masters

Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha 1

29.04.201728.10.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Matthias Loibner (AUT)


Koncert Matthiase Loibnera bude věnovaný dnes již velmi málo používanému historickému nástroji - niněře - který dnes prožívá svou renesanci. Matthias Loibner z Vídně je jedním z nejvýznamnějších světových hráčů na tento nástroj. Po studiích hry na trombón, klavír a kytaru a později skladby a dirigování v Grazu se začal věnovat výhradně niněře. Hraje a nahrává s mnoha soubory z celého světa (Deishovida, Linsey Pollak, Riccardo Delfino, Ensemble Baroque de Limoges (F) a další). Věnuje se jak staré hudbě, tak hudbě soudobé a hudebním improvizacím.

 

Daniel Kahuda (CZ)


Daniel Kahuda se již 10 let intenzivně zabývá hrou na niněru coby sólový nástroj. Mezi jeho učitele patří Matthias Loibner, Riccardo Delfino a Elke Rogge. Z původního záměru hrát středověkou hudbu se postupně propracoval k soudobé lidové a vážné hudbě včetně rockových odboček. Poslední dobou se věnuje též hře na elektroakustickou niněru, při níž využívá nejrůznějších efektů a smyček. V současnosti vystupuje se skupinami L'arrache-coeur a Tajné slunce a má za sebou rovněž hostování na nahrávkách mnoha dalších kapel.

 

Facebook