E4: Múza pro děti

E4: Múza pro děti
D/E – Koncerty pro děti aneb Šíma a Lupi řádí v Rudolfinu

Termíny a místa konání:

Rudolfinum, Praha 1 | Zobrazit na mapě

23.4.2017 12:00 Dvořákova síň Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

D/E – Koncerty pro děti aneb Šíma a Lupi řádí v Rudolfinu

D4/E4 – Múza pro děti

PKF – Prague Philharmonia

Vojtěch Jouza – dirigent

Andrew von Oeyen – klavír

a skřítci Šíma a Lupi

dramaturgie Vladimír Jopek

Program:

VÍTĚZSLAV NOVÁK, SERGEJ PROKOFJEV, MAURICE RAVEL a další

Závěrečný koncert cyklu koncertů pro děti v sezóně 2016–2017 se přímo dětmi a dětským světem inspiruje – hudební skřítci Šíma a Lupi své posluchače provedou skladbami velkých skladatelů, kteří se nechali fascinovat nekonečnými dětskými hrami, dětskou fantazií a přirozenou energií, s jakou děti poznávají svět.

 

O koncertním cyklu:

Skřítci Šíma a Lupi seznamují v sezóně 2016–2017 publikum se čtyřmi Múzami reprezentujícími čtyři témata. Dramaturgicky se koncerty tedy neomezují na díla vybraného skladatele, ale vždy zazní pestrý výběr hudebních kusů v leckdy překvapivých souvislostech. Koncerty jsou určeny především dětem od 3 do 11 let.

Facebook