E3: Múza užitečná

E3: Múza užitečná
D/E – Koncerty pro děti aneb Šíma a Lupi řádí v Rudolfinu

Termíny a místa konání:

Rudolfinum, Praha 1 | Zobrazit na mapě

25.3.2017 12:00 Dvořákova síň Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

D/E – Koncerty pro děti aneb Šíma a Lupi řádí v Rudolfinu

D3/E3 – Múza užitečná

PKF – Prague Philharmonia, dirigent Debashish Chaudhuri a skřítci Šíma a Lupi

dramaturgie Vladimír Jopek

Program:

HENRY PURCELL, M. I. GLINKA, FELIX MENDELSSOHN BARTHOLDY, BEDŘICH SMETANA, JOSEF SUK, LUDWIG VAN BEETHOVEN a další

Na třetím z koncertů určených pro děti od 3 do 11 let nabídnou hudební skřítci Šíma a Lupi setkání s Múzou užitečnou. Přiblíží tak publiku další rozměr hudby – hudbu pro společenské příležitosti a události. Taková hudba vlastně není jen k poslouchání, musí dobře fungovat i jako ozdoba. Můžete se těšit na slavnostní pochody, hymny, hudbu ke korunovaci i k jídlu a dojde i na televizní znělku.

O koncertním cyklu:

Skřítci Šíma a Lupi seznamují v sezóně 2016–2017 publikum se čtyřmi Múzami reprezentujícími čtyři témata. Dramaturgicky se koncerty tedy neomezují na díla vybraného skladatele, ale vždy zazní pestrý výběr hudebních kusů v leckdy překvapivých souvislostech. Koncerty jsou určeny především dětem od 3 do 11 let.

 

Facebook