El Camino Youth Symphony

El Camino Youth Symphony
Americký mládežnický orchestr z Kalifornie účinkuje v rámci koncertního cyklu Musica Orbis 2017.

Termíny a místa konání:

Obecní dům, Praha | Zobrazit na mapě

26.6.2017 19:30 Smetanova síň Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

El Camino Youth Symphony

-          Dirigent: Jindong Cai

-          Housle: David Chernyavsky

 

Program

Dmitrij Šostakovič – Slavnostní předehra

Petr Iljič Čajkovskij – Koncert pro housle

Serger Rachmaninov – Symfonické tance

Orchestr El Camino Youth Symphony byl založen v roce 1963, působí v oblasti Silicon Valley v Kalifornii a v současnosti poskytuje hudební vzdělání 450 studentům. Během uplynulých 53 let se El Camino Youth Symphony stal předním poskytovatelem hudebního vzdělání v oblasti celého Sanfranciského zálivu. Jeho studenti jsou vedeni profesionálními hudebníky a dirigenty, kteří se snaží zpřístupnit svět orchestrální hudby mladým generacím.

Orchestr El Camino Youth Symphony měl příležitostkoncertovat v Davies Symphony Hall Sanfranciské symfonie, naposledy v lednu 2016. Orchestr pravidelně vyráží na turné, během kterých se představil v předních sálech ve Španělsku, Francii, Německu, Polsku, Rusku, Maďarsku a dalších zemích.  

Musica Orbis

Musica Orbis je koncertní cyklus, v jehož rámci se českému publiku každoročně představují talentovaní hudebníci z různých zemí světa. Koncerty Musica Orbis probíhají v předních pražských koncertních sálech a jsou charakteristické svěží energií, radostí z hudby, pestrým programem, charismatickými dirigenty a vynikajícími sólisty. V roce 2017 vstupuje Musica Orbis do svého již pátého ročníku.

Fotky a videa

Facebook