Vánoční koncert: Hornové Pastorale

Vánoční koncert: Hornové Pastorale

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

A. Vivaldi, G. F. Händel, T. Alabinoni, J. Pachelbel

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

13.05.2017

A. Vivaldi: The Four Seasons & Great Classical Masters

Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha 1

29.04.201728.10.2017

Vánoční zastavení s dvěma sólisty – Stefanem Dohrem, sólistou Berlínských filharmoniků, a Janem Musilem z PKF – Prague Philharmonia. Společně tak umocní jiskřící virtuozitu a křišťálově čistý zvuk orchestru, zvoleným programem zcela osobitě naladí na vnitřní klid a ztišení, jež patří k období Vánoc.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

A – Orchestrální cyklus PKF – Prague Philharmonia

PKF – Prague Philharmonia

Emmanuel Villaume — dirigent

Stefan Dohr — lesní roh, Jan Musil — lesní roh

Program:

WOLFGANG AMADEUS MOZART — Divertimento pro dechové nástroje č. 3 Es dur, KV 166

ANTON WEBERN — Koncert pro devět nástrojů, op. 24

RICHARD STRAUSS — Koncert pro lesní roh a orchestr č. 2 Es dur, TrV 283

JOSEPH HAYDN — Koncert pro dva lesní rohy a orchestr Es dur, Hob. VIId: 2

JOHANNES BRAHMS — Variace na Haydnovo téma, op. 56

Vánoční zastavení s dvěma sólisty – Stefanem Dohrem, sólistou Berlínských filharmoniků, a Janem Musilem z PKF – Prague Philharmonia. Společně tak umocní jiskřící virtuozitu a křišťálově čistý zvuk orchestru, zvoleným programem zcela osobitě naladí na vnitřní klid a ztišení, jež patří k období Vánoc.

Orchestrální cyklus orchestru PKF – Prague Philharmonia nesoucí písmeno A nabízí v sezóně 2016–2017 deset výjimečných večerů (označených A1 až A10) s hudbou v křišťálově čisté a jiskrně vášnivé intepretaci. Dramaturgické linky cyklu A nasměrovalo dvojí významné výročí W. A. Mozarta (260 let od narození v roce 2016) a Johannese Brahmse (120 let od úmrtí, v roce 2017), repertoár doplňují také díla soudobých tvůrců jako Frigyese Hidase či Jiřího Kadeřábka. Orchestr vedle šéfdirigenta Emmanuela Villauma povede Jakub Hrůša, Keri-Lynn Wilson, Milan Turković a také zakladatel orchestru – Jiří Bělohlávek.

Fotky a videa

Facebook