České doteky hudby: Pavel Šporcl & Gipsy Way Enseble - Alla Zingarese

V kostele sv. Šimona a Judy vystoupí 4. 1. 2017 rovněž vynikající český houslista Pavel Šporcl spolu se soubory Gipsy Way Ensemble a Civitas Ensemble (USA). Šporclovy projekty s cikánskou kapelou jsou proslulé.

Termíny a místa konání:

Kostel sv. Šimona a Judy, Praha 1 | Zobrazit na mapě

4.1.2017 19:00 Kostel sv. Šimona a Judy Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V kostele sv. Šimona a Judy vystoupí ve středu 4. 1. 2017 rovněž vynikající český houslista Pavel Šporcl spolu se soubory Gipsy Way Ensemble a Civitas Ensemble (USA). Šporclovy projekty s cikánskou kapelou jsou proslulé. Na programu jsou atraktivní skladby Johannese Brahmse, Maurice Ravela, Pabla de Sarasate, Bély Babai či Jenő Hubaye, ale také vlastní skladby nebo skladby v Šporclově aranžmá, jako Uherský tanec.

Facebook