České doteky hudby: Jarek Nohavica zpívá Mozarta

„Jarek Nohavica zpívá Mozarta“ jak napovídá již název, je zcela jiný projekt Jarka Nohavici, kterému se věnuje v posledních letech. Doprovázet jej bude těleso orientované na tzv. poučenou interpretaci, totiž Antiquarius Quartet Praga, který řídí Václav Návrat.

Termíny a místa konání:

Kostel sv. Šimona a Judy, Praha 1 | Zobrazit na mapě

28.12.2016 19:00 Kostel sv. Šimona a Judy Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„Jarek Nohavica zpívá Mozarta“ jak napovídá již název, je zcela jiný projekt Jarka Nohavici, kterému se věnuje v posledních letech. Doprovázet jej bude těleso orientované na tzv. poučenou interpretaci, totiž Antiquarius Quartet Praga, který řídí Václav Návrat. Kromě Jarka Nohavici bude zpívat sopranistka Karolína Janů, kterou publikum ČDH rovněž zná z řady koncertů, a tenorista Martin Ptáček. Adekvátní skvostné prostředí pro tento večer 28. prosince vytvoří kostel sv. Šimona a Judy. Českého písničkáře budou tak moci posluchači slyšet v jeho druhé podobě, v níž se rovněž výrazně profiluje.

Facebook