České doteky hudby: W. A. Mozart, A. Dvořák

Mozartovi se částečně bude věnovat koncert s názvem W. A. Mozart – Pražská symfonie, A. Dvořák – Česká suita. Tento večer 27. prosince 2016 nicméně bude mít širší dramaturgický záběr, přičemž zvláště zajímavé je zařazení Koncertu d moll pro dvě flétny a orchestr Franze Dopplera, a stejně tak pozoruhodné pak Koncertu G dur pro klavír a orchestr Ludwiga van Beethovena.

Termíny a místa konání:

Obecní dům, Praha | Zobrazit na mapě

27.12.2016 19:00 Smetanova síň Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mozartovi se částečně bude věnovat koncert s názvem W. A. Mozart – Pražská symfonie, A. Dvořák – Česká suita. Tento večer ve Smetanově síni Obecního domu v úterý 27. prosince nicméně bude mít širší dramaturgický záběr, přičemž zvláště zajímavé je zařazení Koncertu d moll pro dvě flétny a orchestr Franze Dopplera, a stejně tak pozoruhodné pak Koncertu G dur pro klavír a orchestr Ludwiga van Beethovena. Flétnista Claudi Arimany (Španělsko) byl už několikrát ozdobou pražských koncertů ČDH, stejně jako islandský dirigent Gudni A. Emilsson. K hvězdné sestavě sólistů pak patří Josef Francesco Palou (flétna) a Jaromír Klepáč (klavír).

Facebook