Cyklus A: Šípková Růženka

Cyklus A: Šípková Růženka
Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Termíny a místa konání:

Obecní dům, Praha | Zobrazit na mapě

9.11.2016 19:30 Smetanova síň Vstupenky

konec koncertu ve 21.15 hod.

koncert s přestávkou

VEŘEJNÁ GENERÁLNÍ ZKOUŠKA 9. 11. 2016 10.00 hod.

SETKÁNÍ S UMĚLCI 10. 11. 2016 18.15 hod.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA

ANATOLIJ LJADOV Kikimora, symfonická báseň op. 63

SERGEJ PROKOFJEV Koncert pro klavír a orchestr č. 5 G dur op. 55

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ Šípková Růženka, suita z baletu

Ivo KAHÁNEK | klavír

SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK

Andrej BOREJKO | dirigent

S jedním z nejžádanějších dirigentů Andrejem Borejkem se Pražští symfonikové setkali v roce 2005. Téměř od té doby hledáme možnost setkání dalšího, ovšem kvůli Borejkově plnému diáři – je šéfdirigentem hned tří orchestrů – jsme ho našli až v této sezóně. První setkání bylo šťastné a už tehdy zněla hudba Sergeje Prokofjeva. Jak by tedy mohla chybět v roce 2016, kdy si připomínáme 125 let od skladatelova narození? A proto také nemůže scházet Prokofjevův učitel a pozoru­hodný skladatel Anatolij Ljadov. Díky jeho symfonické básni o domácím strašidle Kikimoře, Čajkovského Šípkové Růžence a kouzelným rukám Ivo Kahánka to bude i večer pohádkový.

Facebook