Cyklus SKT: Klavírní recitál - Lukáš Vondráček

Cyklus SKT: Klavírní recitál - Lukáš Vondráček
Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Termíny a místa konání:

Rudolfinum, Praha 1 | Zobrazit na mapě

14.1.2017 19:30 Dvořákova síň Vstupenky
Konec koncertu ve 21.15 hod.

Koncert s přestávkou

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LUKÁŠ VONDRÁČEK – KLAVÍRNÍ RECITÁL

DMITRIJ ŠOSTAKOVIČ 24 preludií op. 34 (výběr)

JOHANNES BRAHMS Sonáta č. 1 C dur op. 1

VÍTĚZSLAV NOVÁK Vzpomínky op. 6

ROBERT SCHUMANN Symfonické etudy op. 13

Lukáš VONDRÁČEK | klavír

„Takový klavírista se rodí jednou za třicet let,“ prohlásil na adresu zázračného dítěte Lukáše Vondráčka legendární Vladimir Ashkenazy. Není divu – vždyť tento výjimečný klavírista poprvé koncertoval ve čtyřech letech, jako desetiletý absolvoval turné po Spojených státech, v jedenácti letech mu vyšlo první CD a o rok později se stal posluchačem Ostravské univerzity. Lukáš Vondráček však již dávno není jen mimořádně talentovaným dítětem – v roce 2012 dokončil studium na prestižní New England Conservatory v americkém Bostonu a sklízí úspěchy na koncertních i soutěžních pódiích po celém světě.

Facebook