Cyklus SH: Trubadúrské písně milostné

Cyklus SH: Trubadúrské písně milostné
Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Termíny a místa konání:

Kostel sv. Šimona a Judy, Praha 1 | Zobrazit na mapě

14.2.2017 19:30 Kostel sv. Šimona a Judy Vstupenky

konec koncertu ve 21.10 hod.

koncert s přestávkou

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TRUBADÚRSKÉ PÍSNĚ MILOSTNÉ

JOHN DOWLAND

Joel FREDERIKSEN | zpěv, loutna

Ryosuke SAKAMOTO | loutna, viola da gamba

Ziv BRAHA | loutna

John Dowland byl jedním z největších skladatelů a loutnistů alžbětinské Anglie. Mistr renesančních písní. Zvláště pak těch sladkobolně melancholických písní o lásce a citech s ní spojených. Vášni, smutku, stesku, zamilovanosti, bláznivé radosti, ale také milostném utrpení. Jak jinak a jak lépe vyjádřit tyto emoce než lidským hlasem? Expresivní a svou barvou i projevem podmanivý hlas Joela Frederiksena je svým charakterem k interpretaci renesanční písně předurčen. Hráč na loutnu a také umělecký vedoucí ansámblu Phoenix Munich okouzlí na sv. Valentýna nepochybně všechny přítomné bez rozdílu věku.

Facebook