České doteky hudby: Dasha Symphony

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

02.05.201731.12.2017

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

01.05.201731.12.2017

V crossover řadě festival připravil koncert vynikající zpěvačky Dashy, která představí největší světové hity (např. z repertoáru M. Jacksona, A. Keys, B. Roussel, S.Wondera či Stinga) ve skvělých aranžích M. Kumžáka. Dashu doprovodí kapela PajkyPajk (známá jako součást MoondanceOrchestra) a Komorní filharmonie Pardubice.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DASHA – zpěv

MOONDANCE ORCHESTRA MARTINA KUMŽÁKA

SKUPINA PAJKY PAJK

KOMORNÍ FILHARMONIE PARDUBICE

Empire State of Mind, Sway, Najednou, Don’t You Worry ‘Bout a Thing, Modlitba, Get The Party Started, It Is You I Have Loved, Palladio, Adagio, Sunny, Fields of Gold, Symbol žen, Get Here, Mercy, Řeka lásky, Fantasy 

V crossover řadě festival lpřipravil koncert vynikající zpěvačky Dashy, která představí největší světové hity (např. z repertoáru M. Jacksona, A. Keys, B. Roussel, S. Wondera či Stinga) ve skvělých aranžích jedinečného M. Kumžáka. Dashu doprovodí kapela Pajky Pajk (známá jako součást Moondance Orchestra) a Komorní filharmonie Pardubice.

Facebook