Cyklus SH: Bach - Hudba renesanční Prahy

Cyklus SH: Bach - Hudba renesanční Prahy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Best of Mozart in Old Prague

Klementinum, Praha

28.09.201630.10.2016

The Four Seasons, Gypsy Airs op.20

Obecní dům, Praha

28.09.201631.10.2016

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JACOB HANDL-GALLUS 

MUSICA NOVA ENSEMBLE

Lucien KANDEL | umělecký vedoucí

Do Prahy za vlády císaře Rudolfa II. přichází pozdně renesanční skladatel slovinského původu Jacob Handl řečený „Gallus“, který až do své smrti v roce 1591 působí jako varhaník u sv. Jana na Zábradlí. Jeho rozsáhlé dílo se vyznačuje spojením prvků franko-vlámské polyfonie se stylem benátské školy. Musica Nova Ensemble se výzkumem a uváděním děl Jacoba Handla zabývá již několik let. V jejich provedení Handlových motet ožívá různorodý a barvitý obraz raných protireformačních děl, ve kterých jsou předjímány dramatické prvky nastupujícího baroka.

Facebook