Cyklus SH: Bach - Hudba renesanční Prahy

Cyklus SH: Bach - Hudba renesanční Prahy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

J. S. Bach, G. F. Händel, G. Ph. Telemann, M. Marais

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

26.10.2016

The Four Seasons

Barokní knihovní sál, PRAHA 1

26.10.201606.11.2016

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JACOB HANDL-GALLUS 

MUSICA NOVA ENSEMBLE

Lucien KANDEL | umělecký vedoucí

Do Prahy za vlády císaře Rudolfa II. přichází pozdně renesanční skladatel slovinského původu Jacob Handl řečený „Gallus“, který až do své smrti v roce 1591 působí jako varhaník u sv. Jana na Zábradlí. Jeho rozsáhlé dílo se vyznačuje spojením prvků franko-vlámské polyfonie se stylem benátské školy. Musica Nova Ensemble se výzkumem a uváděním děl Jacoba Handla zabývá již několik let. V jejich provedení Handlových motet ožívá různorodý a barvitý obraz raných protireformačních děl, ve kterých jsou předjímány dramatické prvky nastupujícího baroka.

Facebook