Prague Proms 2011 - Jazz night - Jazz Efterätt

Prague Proms 2011 - Jazz night - Jazz Efterätt

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

klub Lávka, Praha

30.04.201704.06.2017

Osian Roberts Trio

Jazzboat, Praha

30.04.2017

Pražský jazzový sextet se švédským názvem Jazz Efterrätt patří k zástupcům současných pohledů na jazz, širokých a strhujících. Jejich jízdu chce potvrdit nové album 2011, které bude pokřtěno právě v rámci Prague Proms.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jazz Efterrätt „Křest CD 2011“

Pražský jazzový sextet se švédským názvem Jazz Efterrätt patří k zástupcům současných pohledů na jazz, širokých a strhujících. Jejich jízdu chce potvrdit nové album 2011, které bude pokřtěno právě v rámci Prague Proms. Lukáš Chejn, Martin Plachý, Tomáš Uhlík, Jan Veverka, Petr Beneš a Ondřej Pomajsl se vás už nemohou dočkat!

Facebook