AghaRTA Prague Jazz Festival: Marcus Miller - TUTU Revisited

AghaRTA Prague Jazz Festival: Marcus Miller - TUTU Revisited

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Adam Tvrdý Crossover

Jazzboat, Praha

30.03.2017

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

30.03.201727.04.2017

Marcus Miller – bass, Sean Jones – trumpet, Alex Han – saxophone, Frederico Gonzales Pena – keyboards, Louis Cato – drums
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vrcholem podzimní části bude nesporně vystoupení nejproduktivnější jazzové osobnosti posledních let Marcuse Millera s jeho aktuálním projektem TUTU Revisited. S novými spoluhráči se vrací k období spolupráce s Milesem Davisem a jejich společnému a pravděpodobně nejslavnějšímu albu TUTU. Toto jistě jedinečné představení se odehraje v Divadle Hybernia, tedy v prostoru, který se letos v rámci APJF osvědčil při koncertě Pat Metheny Group.

Facebook