Charlie Slavík revue

Charlie Slavík revue

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

28.10.201629.11.2016

Charlie Slavík Revue

Reduta, Praha 1

BLUES
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Charlie Slavík je nejuznávanější hráč na foukací harmoniku v ČR.
Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry, dokládá množství hudebních nosičů,  na kterých se jako sólista podílel. Hrál s celou řadou zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA.


Svým novým projektem se snaží přiblížit evropskému publiku, blues ve všech jeho odstínech, nekompromisně pulzující, v autentické podobě s nespoutanou energií.

Vlastní tvorba je proložena bluesovými standardy. Kapela je hvězně obsazena mladou generací hudebníků.

Na domácích i zahraničních pódiích můžete Charlieho Slavíka také vidět a slyšet nejčastěji jako leadra kapely afroamerické zpěvačky Juwany Jenkins, s jedinou českou jump bluesovou skupinou St.Johnny & The Sinners,
se slovenským hráčem na rezofonickou kytaru Lubošem Beňou. Kromě aktivního hraní je i vyhledávaným lektorem na muzikantských workshopech.

Charlie Slavík - zpěv, foukací harmonika

Marcel Flemr - elektrická kytara

Jakub Zomer - Hammond organ

Tomáš Vokurka - bicí

Facebook