Prague Proms 2011: United Choirs

Prague Proms 2011: United Choirs

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Funk / Gospel / Soul / R&B. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alvaro Soler

Změna místa konání

Forum Karlín, Praha

18.02.2017

Macy Gray

Sono Centrum, Brno

25.03.2017

Hned dvě sborové noci dozdobí letošní Prague Proms.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hned dvě sborové noci dozdobí letošní Prague Proms.

Ta první, klasická, se jmenuje United Choirs of Proms a program bude tradiční a hodně zajímavý. Vedle Mozartova Requiem, skladby, ke které není třeba dodávat vůbec nic, bude na programu i výborná věc od Leonarda Bernsteina - Chichesterské žalmy. Vrcholná vážná skladba autorova pro recitátora, chlapecký soprán, smíšený a dětský sbor a orchestr, v tomto případě ČNSO.

Spojené americké a domácí sbory slibují mimořádný zážitek i pohled na světovou klasiku očima obou stran Atlantiku.


Druhá noc bude gospelová - Gospel Showcase.

A kdo jiný ji může naplnit, než vynikající americké gospelové sestavy z různých koutů Spojených států, připravené staletou tradicí a neustálou přítomností gospelu v každodenním životě Američanů. Úspěšně jim chce sekundovat i domácí zástupce sborového gospelového zpěvu z Brna. Na programu budou skladby tradiční i autorské - Raymona Wiseho, skladatele, sbormistra a šéfa The Center of the Gospel Arts, které založil a vede v Ohiu.

Prague Proms vám přivezou originální sborovou tvorbu od klasiky po gospel!

Facebook