Hudební festival Znojmo: Víno, Cimbál, Po Německu

Hudební festival Znojmo: Víno, Cimbál, Po Německu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vítání jara: Čechomor

Divadlo Hybernia, Praha

26.04.2017

Itamar Borochov Quartet (Izrael/USA)

Nuselská radnice, Praha 4

02.05.2017

Cimbál, klasická hudba a německý nádech - to vše s vtipem sobě vlastním podá Dalibor Štrunc se svou kapelou Cimbal Classic. Milovníci cimbálové hudby, zpěvu a vína si přijdou na své, skladby kapely Cimbal Classic se budou střídat s ochutnávkami vína a zábavným výkladem vinařů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cimbál, klasická hudba a německý nádech - to vše s vtipem sobě vlastním podá Dalibor Štrunc se svou kapelou Cimbal Classic. Milovníci cimbálové hudby, zpěvu a vína si přijdou na své, skladby kapely Cimbal Classic se budou střídat s ochutnávkami vína a zábavným výkladem vinařů. Po skončení koncertu bude následovat „beseda“ u cimbálu s Cimbálovou muzikou Antonína Stehlíka.

Facebook