Javory

Javory

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Folklór / Etno / World music. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Itamar Borochov Quartet (Izrael/USA)

Nuselská radnice, Praha 4

02.05.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hlasový a výrazový projev Hany Ulrychové spojený s autorským vkladem jejího bratra Petra má nesporně vrchol v současném hudebním projevu celého týmu Javory (kromě Ulrychových Kateřina Štruncová - housle, zpěv, zobcová flétna, Dalibor Štrunc - cimbál, zpěv a Martin Adamus - baskytara).

Letitá a tvrdošíjná snaha o postižení melodiky českého jazyka, ojedinělá cesta bez převzatých hitů a žánrových znaků. Staré, ale i úplně nové písně, které směřují k posluchači bez jakékoli tržní podpory. To vše činí z každého jejich koncertu opravdový zážitek.

Facebook