Soja

Soja

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelný Dvořák

Vila Amerika, Praha

26.08.201628.10.2016

Vinohraní ve Viniu 2016

Areál Vinium a.s., Velké Pavlovice

27.08.2016

Koncert osmičlenné americké formace SOJA, která patří mezi špičky tohoto žánru, se odehraje v rámci série Excelent Jukebox v neděli 5. října 2014. Support: Pub Animals

Pozor! U této akce bude při platbě vstupenek platební kartou navýšena částka o poplatek za platební kartu (2,8% vč. DPH).

ZTP / P - VSTUPENKA VE STEJNÉ HODNOTĚ, DOPROVOD ZDARMA (vstupenka platná pro 2 osoby)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kapela SOJA (zkratka pro “Soldiers of Jah Army”) vznikla v roce 2006 poté, co se frontman Jacob Hemphill odstěhoval po letech z liberijské Monrovie, kde jeho otec působil jako zástupce Mezinárodního měnového fondu. Poté, co nastoupil do školy v americké Virginii, okamžitě se spřátelil s pozdějším baskytaristou SOJA, Bobby Leem. Díky společné vášni pro africké kořeny, hip hop a samozřejmě reggae se rozhodli vydat na uměleckou dráhu a než stihli vystudovat vysokou, přidali se k nim i další členové – Ryan Berty, Kenneth Brownell a Patrick O’Shea. Nenechte si ujít tuhle naprosto pohodovou show, která se koná v rámci série Excelent Jukebox.

Fotky a videa

Facebook