Ladná Čeladná 2017

Kdy: 4.8.2017 - 5.8.2017

Už potřetí pro vás dramaturgický tým Colours of Ostrava připravuje festival Ladná Čeladná. Těšit se můžete na kvalitní kapely napříč různými žánry a pestrý program pro děti s divadlem, filmem, čtením pohádek, workshopy a dalšími aktivitami.

Termíny a místa konání:

Areál ZŠ, Čeladná | Zobrazit na mapě

5.8.2017 Areál ZŠ Čeladná - dvoudenní 4.- 5.8.2017 Vstupenky
5.8.2017 Areál ZŠ Čeladná - jednodenní 4. nebo 5.8.5017 Vstupenky

Jednodenní vstupenka je platná na libovolný den.

Třetí ročník festivalu Ladná Čeladná se uskuteční 4. a 5. srpna 2017.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ladná Čeladná

4. –5. srpna 2017 - Areál ZŠ Čeladná

Ladná Čeladná, to je hudební festival s propracovanou dětskou scénou. Díky kombinaci kvalitní hudby a pestrého programu pro děti si na své přijdou dospělí i malí návštěvníci. Jedinečnou atmosféru festivalu pak dotváří malebné prostředí podhorské obce Čeladná.

Letošní interprety postupně zveřejňujeme na festivalovém Facebooku a webu, ale už teď vám můžeme slíbit našlapaný hudební program. Ani letos nebude v nabídce chybět zahraniční kapela – těšit se můžete na britské Skinny Lister, kteří excelovali na loňských Colours of Ostrava na Drive Stage. Na Čeladnou míří i písničkář Pekař, který se na Youtube pyšní statisíci zhlédnutí, či Pokáč, jehož turné po Česku bývá beznadějně vyprodané. Za pozornost stojí také folkrockoví Jananas s originálními vtipnými texty.

Ladná Čeladná pamatuje také na děti, a tak v programu dětské scény nebudou chybět divadelní představení, filmové projekce, čtení pohádek v podání hudebníků a divadelníků, workshopy, malování na obličej, hry a další atrakce.

Fotky a videa

Facebook