Jiná kultura Ostrava

Jiná kultura Ostrava

Alexander Rybak, Ivan Mládek

Výhodný nákup

Jiná kultura se  v Ostravě zabydlela a nabízí alternativu, která si své fanoušky našla nejen tam, ale i za hranicemi republiky. A to je dobře.

Akce:

Alexander Rybak & Janáček Philharmonic Orchestra

Galakoncert norského zpěváka, skladatele a houslisty za doprovodu Janáčkovy filharmonie Ostrava

Multifunkční centrum Gong, Ostrava

04.10.2017

Soutěž

Jiná kultura Ostrava

Ivan Mládek & Banjo Band

Kino Vesmír, Ostrava

08.12.2017

Jiná kultura Ostrava

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiná kultura je umělecká platforma už druhým rokem podporující oživení uměleckého a společenského života v centru Ostravy. Od letošního roku má svou domovskou scénu v legendární budově ostravského kina Vesmír. Cílem je prezentovat multižánrové produkce s důrazem na maximální uměleckou kvalitu, svobodu slova, projevu a demokracie.

Kde:

  • Různá místa, , Ostrava

Web: https://www.facebook.com/jinakultura

Fotky a videa

Facebook