Metalfest Open Air

Kdy: 2.6.2017 - 4.6.2017

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná na festivalu Metalfest Open Air Plzeň!

Termíny a místa konání:

Amfiteátr Lochotín, Plzeň | Zobrazit na mapě

4.6.2017 Permanentka (2.- 4.6.2017) Vstupenky

Vstup s E-tickety a M-tickety POUZE vstupem od vlakového nádraží, tj. u podnikové prodejny R.Jelínek

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

METALFEST OPEN AIR

2. - 4. června 2017

Plzeň, Amfiteátr Lochotín


Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody - to je Metalfest! Jeho VIII. ročník se uskuteční ve dnech 2. - 4. června 2017. Hlavní hvězdou tohoto ročníku je finská metalová královna Tarja s exkluzivním vystoupením, na které si pozvala zpěvačku z Within Temptation – Sharon Den Adel! Andělská metalová dvojka zazpívá naživo svůj duet ve světové premiéře na festivalu Metalfest Open Air Plzeň!

Mezi doposud potvrzené účinkující patří:

TARJA (FIN) + velmi speciální host SHARON DEN ADEL (NDL), HAMMERFALL (SWE), MAX&IGGOR CAVALERA – RETURN TO ROOTS (BRA), AIRBOURNE (AUS), KORPIKLAANI (FIN), GOTTHARD (CHE), AMARANTHE (SWE), ENSIFERUM (FIN), PRIMAL FEAR (GER), EXODUS (USA), SEPTICFLESH (GRC), FIREWIND (GRC), AVATAR (SWE), ORDEN OGAN (GER), THE UNITY (GER), SERIOUS BLACK (GER), SIRENIA (NOR), DR.LIVING DEAD (SWE), NEONFLY (UK), DEBAUCHERY (GER), FRANTIC AMBER (SWE), DOUBLE CRUSH SYNDROME (GER), DALRIADA (HUN), CITRON (CZE) a další...

Více info na festivalovém webu www.MetalfestOpenAir.cz nebo na oficiálním FB profilu.

 

 

 

Facebook