Benátská! 2017

Benátská! 2017
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Status Quo, Škwor, Harlej a další

Soutěž Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 27.7.2017 - 30.7.2017

Festival Benátská! s Impulsem slaví čtvrt století! Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem. Tentokrát oslaví festival již 25 let svého působení na české festivalové scéně. Předprodej nabízí standartní celofestivalové i VIP vstupenky za zvýhodněné ceny.

Termíny a místa konání:

areál Vesec, Liberec | Zobrazit na mapě

27.7.2017 Čtvrtek - 1denní vstupenka Vstupenky
28.7.2017 Pátek - 1denní vstupenka Vstupenky
29.7.2017 Sobota - 1denní vstupenka Vstupenky
30.7.2017 Permanentka 27.- 30.7.2017 Vstupenky
30.7.2017 VIP (permanentka) 27.- 30.7.2017 Vstupenky
30.7.2017 V.I.P. - 1denní vstupenka Vstupenky
v ceně VIP vstupenky je:
samotný vstup na festival, parking, možnost využití VIP zóny v areálu festival – krytý stan s výhledem na hlavní podium, sezení, bar, speciální menu, možnost setkání s umělci a obchodními partnery

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival oslaví v příštím roce již 25 let svého působení na české festivalové scéně. Od roku 1993 se  zde vystřídala řada předních českých a zahraničních kapel, a proto se festival řadí mezi největší a nejstarší hudební mainstreamové festivaly v České republice.  25. ročník už zná i svá velká jména. Jedním z nich je slovenský Team v čele s Pavolem Haberou a další zahraniční kapelou bude britská rocková legenda Status Quo.


Rockovou scénu dále zastupují kapely Harlej, Alkehol, Škwor, Doga, Doctor PP, Walda Gang, Törr a Aleš Brichta. Večírek pro nedočkavé se ponese ve slovenském duchu a diváci se mohou těšit na vystoupení Petera Nagyho, Vašo Patejdla a kapely Horkýže Slíže. Slovenskou scénu dále zastupuje oblíbená kapela No Name. Dále vystoupí zpěvačka Lenny, Michal Hrůza, Věra Špinarová, Jaroslav Uhlíř, skupina Jelen, Wohnout, Rybičky 48, Čechomor a Mig 21.  Na festivalu se představí i zajímavá spojení jako Dan Bárta s Alicí, Jasná Páka s Davidem Kollerem nebo Marek Ztracený s Martou Jandovou.  
V sobotu se opět představí i novinka z loňského roku. Program jedné z velkých stageí bude vyhrazen dramaturgii, zaměřené především na mladší publikum. Účast přislíbili skupina Nebe, Mirai, zpěvák Voxel a „Král metafor“ – rapper Marpo! Na své si přijdou i fanoušci liberecké hudební scény, kterou zastoupí zpěváci Sebastian a Pavel Callta, dále Jakub Děkan a jeho Band, rapper Lipo a Paulie Garand.
Další kapely budou postupně zveřejněny.
Festival nabízí i bohatý doprovodný program, partnerské a odpočinkové zóny a spoustu zábavy pro nejmenší návštěvníky. Přijeďte se pobavit a užít si tři dny nezapomenutelných hudebních vystoupení a zážitků! Těšíme se na vás!


Novinky a zajímavosti sledujte na našem facebooku (https://www.facebook.com/benatskanoc.cz ) a na oficiálních webových stránkách festivalu www.benatska.cz.

Fotky a videa

Facebook