Benátská! 2017

Benátská! 2017
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Status Quo, Škwor, Harlej a další

Soutěž Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 27.7.2017 - 30.7.2017

Festival Benátská! slaví čtvrt století! Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně. Předvánoční předprodej vstupenek nabízí limitovanou edici lístků za výhodnější ceny.

Termíny a místa konání:

areál Vesec, Liberec | Zobrazit na mapě

30.7.2017 Permanentka 27.- 30.7.2017 Vstupenky
30.7.2017 VIP - 27.- 30.7.2017 Vstupenky
v ceně VIP vstupenky je:
samotný vstup na festival, parking, možnost využití VIP zóny v areálu festival – krytý stan s výhledem na hlavní podium, sezení, bar, speciální menu, možnost setkání s umělci a obchodními partnery

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Benátská! oslaví v příštím roce již 25 let svého působení na české festivalové scéně.Prvních 19 ročníků proběhlo na loukách v údolí Jizery na Malé Skále, od 20. ročníku se festival přestěhoval do sportovního areálu libereckého Vesce na úpatí Ještědu. Od roku 1993 se na festivalu vystřídala řada předních českých a zahraničních kapel, a proto se Benátská! řadí mezi největší a nejstarší hudební mainstreamové festivaly v České republice. Každoročně nabízí návštěvníkům na třech hudebních scénách nabitý line-up, v rámci kterého představí i hvězdy světové hudební scény. 25. ročník už zná i svá velká jména. Jedním z nich je slovenský Team v čele s Pavolem Haberou a další zahraniční kapelou bude britská rocková legenda Status Quo.
Rockovou scénu dále zastupují kapely Harlej, Alkehol, Škwor, Doga, Doctor PP, Walda Gang, Törr a Aleš Brichta. Večírek pro nedočkavé se ponese ve slovenském duchu a diváci se mohou těšit na vystoupení Petera Nagyho, Vašo Patejdla a kapely Horkýže Slíže. Slovenskou scénu dále zastupuje oblíbená kapela No Name. Dále vystoupí zpěvačka Lenny, Michal Hrůza, skupina Jelen a Wohnout.
V sobotu se na festivalu opět představí novinka z loňského roku. Program jedné z velkých stageí bude vyhrazen dramaturgii, zaměřené především na mladší publikum. Účast přislíbili skupina Nebe, zpěvák Voxel a „Král metafor“ – rapper Marpo! Na své si přijdou i fanoušci liberecké hudební scény, kterou zastoupí zpěváci Sebastian a Pavel Callta, dále Jakub Děkan a jeho Band, rapper Lipo a Paulie Garand.
Další kapely budou postupně zveřejněny.


Festival nabízí i bohatý doprovodný program, partnerské a odpočinkové zóny a spoustu zábavy pro nejmenší návštěvníky. Přijeďte se pobavit a užít si tři dny nezapomenutelných hudebních vystoupení a zážitků! Těšíme se na vás!

Novinky a zajímavosti sledujte na našem facebooku (odkaz) a na oficiálních webových stránkách festivalu www.benatska.cz

Fotky a videa

Facebook