Benátská! 2017

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 27.7.2017 - 30.7.2017

Festival Benátská! slaví čtvrt století! Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně.

Termíny a místa konání:

areál Vesec, Liberec | Zobrazit na mapě

30.7.2017 Permanentka 27.- 30.7.2017 Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Benátská! slaví čtvrt století!

Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně.

Jubilejní ročník nabídne v rámci bohatého narozeninového programu nejen řadu předních interpretů české a slovenské hudební scény, ale návštěvnicí se mohou těšit i na zahraniční jména světového formátu.

 

Festival Benátská! oslaví v příštím roce již 25 let svého působení na české festivalové scéně.

Prvních 19 ročníků proběhlo na loukách v údolí Jizery na Malé Skále, od 20. ročníku se festival přestěhoval do sportovního areálu libereckého Vesce na úpatí Ještědu.

Od roku 1993 se na festivalu vystřídala řada předních českých a zahraničních kapel, a proto se Benátská! řadí mezi největší a nejstarší hudební mainstreamové festivaly v České republice. Každoročně nabízí návštěvníkům na třech hudebních scénách nabitý line-up, v rámci kterého představí i hvězdy světové hudební scény. Na festivalu vystupovaly mj. kapely jako Guano Apes, Nightwish, Scooter, Scorpions, Helloween, Village People, nebo také legendární Bryan Adams, americká zpěvačka Suzi Quatro či irský blues-rockový kytarista Gary Moore. Poslední, 24. ročník festivalu Benátská! poctil svou návštěvou i samotný sir Tom Jones.

Na své si však přijdou i fanoušci domácí a slovenské scény. Line-up potěší nejen milovníky tvrdého rocku, metalu či punku, ale i příznivce pop music nebo hip-hopových rytmů.

Festival nabízí i bohatý doprovodný program, partnerské a odpočinkové zóny a spoustu zábavy pro nejmenší návštěvníky.

Přijeďte se pobavit a užít si tři dny nezapomenutelných hudebních vystoupení a zážitků! Těšíme se na vás!

Novinky a zajímavosti sledujte na oficiálních webových stránkách festivalu a facebooku.

Fotky a videa

Facebook