Benátská! 2017

Soutěž Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Kdy: 27.7.2017 - 30.7.2017

Festival Benátská! slaví čtvrt století! Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně. Předvánoční předprodej vstupenek nabízí limitovanou edici lístků za výhodnější ceny.

Termíny a místa konání:

Vesec u Liberce, Vesec | Zobrazit na mapě

30.7.2017 V.I.P. (27.-30.7.2017) Vstupenky

areál Vesec, Liberec | Zobrazit na mapě

30.7.2017 Permanentka 27.- 30.7.2017 Vstupenky
v ceně VIP vstupenky je:
samotný vstup na festival, parking, možnost využití VIP zóny v areálu festival – krytý stan s výhledem na hlavní podium, sezení, bar, speciální menu, možnost setkání s umělci a obchodními partnery

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BENÁTSKÁ! OSLAVÍ ČTVRTSTOLETÍ. VÝJIMEČNÉ KONCERTY NA NÍ ODEHRAJE TEAM S PAĽEM HABEROU i MARPO 

V roce 1993 začínal s pódiem na valníku a šatnu měly kapely u jedné milé stařenky v obýváku. Dnes se tisícovky návštěvníků stěží vměstnají v moderním areálu ve Vesci u Liberce. Řeč je o jednom z nejstarších českých open airů Benátská!, který čeká v létě jubilejní 25. ročník. Už nyní pořadatelé ohlašují prvního headlinera - populární slovenský Team, který má za sebou vyprodané halové turné.  Vystoupení bude výjimečné už jen tím, že muzikanti v čele s Paľem Haberou plánují na příští léto pouze 3 koncerty.

Benátská se příští rok odehraje od 27. do 30. července opět ve sportovním areálu v libereckém Vesci. Předvánoční předprodej vstupenek nabízí limitovanou edici lístků za výhodnější ceny.

„Do jubilejního ročníku Benátské vstupujeme v době, kdy má festival stoupající tendenci, a 25. ročník je pro nás o to větší výzvou. Festivalové výročí i šest let, co jsme v Liberci, si připomeneme ve velkém. Všechny plány budeme postupně odkrývat během roku,“ říká ředitel festivalu Pavel Mikez a přiznává, že volba Teamu, byla od začátku jasná. „Právě pro tuto kapelu lidé na minulém ročníku Benátské! hlasovali v dotaznících, které se jich ptali, koho by chtěli příští rok nejvíce vidět. Takže jim plníme přání,“ doplňuje. Další rocková jména podle něj zastoupí například Škwor, Alkehol, Törr, Harlej, Doga, Doctor PP nebo Walda Gang. Po několika letech se na festival vrátí i Aleš Brichta.

Paľo Habera na Benátskou dorazí podruhé. „Vybrali jsme si ho znovu, protože se tam celé kapele líbilo a pořadatelé jsou zkušení profíci. A co tam zahrajeme? Není třeba to příliš okecávat. Přijedeme s největšími hity a společně s fanoušky se pobavíme a oslavíme festivalové výročí. Vlastně to bude poslední tečka za naším turné,“ přiznává Habera.

Program Benátská! letos zachová i velmi úspěšnou novinku z loňského roku a v sobotu, vyčlení stage České televize pro dramaturgii, zaměřenou na mladší fanoušky. Právě ta loni zaznamenala rekordní nárůst mladých návštěvníků. Generaci youtuberů zastoupí Jakub Děkan a Band, Lipo, Nebe, Voxel, Sebastian, Pavel Callta či Paulie Garand. Vyvrcholením bude jistě vystoupení Marpa, který před nedávnem vyprodal Fórum Karlín. „Je nám ctí být na jedné z hlavních stagei takovýho fetivalu. Myslím, že lidi budou překvapení. Přijedeme s nejvíc energickou show, co tenhle festival kdy zažil,“ říká raper Marpo.

Kromě kvalitní hudby sázejí pořadatelé tradičně na vysokou kvalitu služeb pro návštěvníky a doprovodných programů a zázemí areálu. O tom, že pořadatelé dbají také na čistotu areálu během festivalu svědčí i to, že v posledních letech pravidelně získávají ocenění „Čistý festival“. Fanoušci oceňují také krásné okolí s výraznou siluetou Ještědu a rozsáhlé možnosti dostupného ubytování v Liberci a okolí. O nádherném prostředí v němž se festival koná ostatně hovořil i Bryan Adams a v minulém roce je při svém vystoupení ne festivalu ocenil i legendární sir Tom Jones. „Letošní výročí je pro nás velkou výzvou ale i důvodem k oslavě. A uděláme všechno proto, aby je s námi se vším, co k rockovému  festivalu patří, mohli oslavit i naši fanoušci,“ dodává ředitel festivalu Pavel Mikez.  

Fotky a videa

Facebook