Zimní Masters of Rock 2013

Zimní Masters of Rock 2013

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly hudební. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Winter Arena 2016

,, Pec pod Sněžkou

12.02.201613.02.2016

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

16.02.201623.06.2016

Cena: 750 Kč

9. ročník ZIMNÍ verze největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u nás, Masters Of Rock  - ZIMNÍ MASTERS OF ROCK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

IX. ročník ZIMNÍ verze největšího mezinárodního rockového open-air festivalu u nás, Masters of Rock, potvrzuje další účinkující!

 

První potvrzenou kapelou je jedna z nejcharismatičtějších a nejvýraznějších melodic-metalových kapel světa - KAMELOT! Skupina okolo kytaristy a skladatele Thomase Youngblooda se loni s velkým úspěchem ukázala na festivalu Masters of Rock, kde premiérově představila svého nového zpěváka Tommyho Karevika. Finská parta kolem fenomenálního Alexiho, CHILDREN OF BODOM, která 6. 6. vydala novou sbírku ryzího severského metalu s názvem "Halo of Blood" (mimochodem produkovanou Peterem Tägtgrenem), má exkluzivně namířeno i k nám. Na pódiu zlínského zimáku to rozbalí i Speed a jeho SOILWORK. Tento švédský metalový sextet, který od března těší své příznivce vynikajícím počinem "The Living Infinite" (vůbec prvním dvojalbem v historii kapely s dvacítkou našlapaných kusů), taky zahraje jediný český koncert turné "The European Infinity Tour" na kterém je jako speciální hosté doprovodí Švýcaři SYBREED, Norové KEEP OF KALESSIN a finská MEDEIA. Floor Jansen svůj bohatý hlas uplatnila už jako zpěvačka skupiny AFTER FOREVER (k níž se přidala ve svých šestnácti letech). Krátce po rozpadu kapely v r. 2009 založila s ex-kolegou Joost van den Broekem novou - symphonic metalovou REVAMP, která na konci prázdnin do světa vypouští novotu „Wild Card“. Asi nikomu neuniklo, že Floor Jansen patřil mikrofon i na bezmála padesátce koncertů kapely NIGHTWISH - ať už v rámci „Imaginaerum World Tour“ nebo show na letních festivalech. Další velké jméno symfonického metalu na listopadovém Masters - REVAMP. Dalšími "baviči" letošního festivalu budou extrémní death metalisti DECAPITATED z Polska. Vogg a jeho nová company se po pauze způsobené silniční tragédií vydali trochu jiným směrem (mnozí dokonce tvrdí, že vyměkli), ale i album "Carnival Is Forever" je fantastické. Stejně jako bude jejich show. V programu IX. ročníku místo ještě je, proto se těšte na další účinkující!

Festival letos připadá na sobotu 23. 11. a místem konání zůstává Zlín, Zimní stadion Luďka Čajky.

 

Doposud potvrzené skupiny:

Children of Bodom (FIN)

Kamelot (USA)

Soilwork (SWE)

ReVamp (NED)

Decapitated (POL)

Sybreed (SUI)

Keep of Kalessin (NOR)

Medeia (FIN)

 

Facebook