Festival komedie PRAHAha: Mark Maier & friends

Festival komedie PRAHAha: Mark Maier & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Mark Maier & přátelé

Termíny a místa konání:

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE, Praha 2 | Zobrazit na mapě

10.11.2016 23:30 Mosaic - big stage Vstupenky

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mark Maier & přátelé

Geoff Whiting se znovu zhostí role moderátora a přivede diváky do varu svým extra rychlým tokem myšlenek.

Úvodní vystoupení: Joseph Wilson je sympatický stand up komik a impresionista, který do svého vystoupení vkládá hodně energie, všeříkající řeč těla a dokonalou improvizaci což mu zaručilo velký úspěch diváků na obou stranách oceánu, ať již v newyorském comedy klubu Caroline’s Comedy Club nebo v londýnském klubu The Comedy Store.

Střední pásmo: Matthew Bayliss je otcem šesti dětí, což se výrazně promítá do jeho tvorby. Vypráví vtipné historky z otcovské perspektivy, což je vděčné téma pro jakékoliv obecenstvo. Přijďte se přesvědčit, zda jste na tom podobně jako on!

Hlavní pásmo: Mark Meier je mnohonásobně oceňovaný autor a komik, jak ve své domovské Británii, tak na celém světě. Markovou silnou stránkou je pohotová interakce s diváky. Navíc se dokáže přizpůsobit jakémukoliv publiku, což se velmi cení v korporátní sféře. Zaboduje také u našeho publika? Bez pochyby.

Fotky a videa

Facebook