Festival komedie PRAHAha: Marcel Lucont & friends

Festival komedie PRAHAha: Marcel Lucont & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Marcel Lucont & přátelé

Termíny a místa konání:

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE, Praha 2 | Zobrazit na mapě

6.11.2016 17:00 Mosaic - big stage Vstupenky

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Marcel Lucont & přátelé

Geoff Whiting dokáže znovu v roli moderátora proč patří ke špičce britských moderátorů a komiků!

Úvodní pásmo: Simon Feilder je geniální stand up komik, který ve svém vystoupení nabízí vlastní pohled na události v běžném životě.

Střední pásmo: Tamar Broedbent patří do skupiny nastupující generace stand up komiků. V její show se mísí stand up comedy, autorská hudební tvorba s vtipy. Diváci se mohou těšit na jedinečnou show plnou osvěžujícího humoru v suverénním podání mladé dámy stand up szény.

Hlavní pásmo: Vážené dámy, vážení pánové v hledišti, přivítejte prosím na pódiu pana Marcela Luconta! Marcel je pravý francouzský gentleman, který se ve svém stand up vystoupení naváží do běžných situací ze života, jak jinak než s humorem. Těšit se můžete na jedinečný výkon na jevišti v angličtině.

Fotky a videa

Facebook