Festival komedie PRAHAha: Nathan Caton & friends

Festival komedie PRAHAha: Nathan Caton & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Nathan Caton & přátelé

Termíny a místa konání:

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE, Praha 2 | Zobrazit na mapě

6.11.2016 20:00 Mosaic - big stage Vstupenky

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nathan Caton & přátelé

Moderátorka Charmaine Davies, vyzývavě oblečená na vysokých podpatcích, je připravená zabíjet, slovy samozřejmě …. Kdo je dnes na řadě?

Úvodní pásmo: „Gareth Berliner vkládá přirozeným způsobem do svých příběhů více citu než 100 jiných komiků.“ – citováno ze zpravodajského webu Metro Edinburgh … Posuďte sami!

Střední pásmo: Carly Smallman je šarmatní a vtipná dáma, která doprovází své vystoupení hrou na kytaru. Tato harmonická kombinace by si jistě zasloužila více prostoru v našem programu.

Hlavní pásmo: Mnohonásobně oceňovaný komik Nathan Caton vstoupil na britskou scénu stand up comedy v 19 letech a od té doby k ní neodmyslitelně patří. Ve svém představení pohotově kombinuje osobní a náboženská témata s vtipnými anekdotami z politického a společenského života, čímž si získal trvalou přízeň diváků po dobu několik let. Patřil k jedněm z nejobdivovanějších mladých hvězd na comedy scéně.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Umělci vystupují s jiným vystoupením než v jejich pondělní show s názvem Happy Houre Comedy.

Facebook