Festival komedie PRAHAha: Gareth Berliner & friends

Festival komedie PRAHAha: Gareth Berliner & friends
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Představení v angličtině

Gareth Berliner & přátelé

Termíny a místa konání:

Představení je v anglickém jazyce.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Moderátorka Charmaine Davies, vyzývavě oblečená na vysokých podpatcích, je připravená zabíjet, slovy samozřejmě …. Kdo je dnes na řadě?

Úvodní pásmo: „Gareth Berliner vkládá přirozeným způsobem do svých příběhů více citu než 100 jiných komiků.“ – citováno ze zpravodajského webu Metro Edinburgh … Posuďte sami!

Střední pásmo: Carly Smallman je šarmatní a vtipná dáma, která doprovází své vystoupení hrou na kytaru. Tato harmonická kombinace by si jistě zasloužila více prostoru v našem programu.

Hlavní pásmo: Mnohonásobně oceňovaný komik Nathan Caton vstoupil na britskou scénu stand up comedy v 19 letech a od té doby k ní neodmyslitelně patří. Ve svém představení pohotově kombinuje osobní a náboženská témata s vtipnými anekdotami z politického a společenského života, čímž si získal trvalou přízeň diváků po dobu několik let. Patřil k jedněm z nejobdivovanějších mladých hvězd na comedy scéně.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Umělci vystupují s jiným vystoupením než v jejich nedělní show s názvem Sunday Night Chuckles.

Fotky a videa

Facebook