Festrock

Festrock

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Festivaly. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

10.02.201623.06.2016

Hudební procházky uměním v Museu Kampa

Soutěž

Museum Kampa Atrium & Exterier, Praha 1

11.02.201631.05.2016

Výhodný nákup

Cena: 290 Kč, vstupné se bude postupně zvyšovat

Rockové odpoledne v Příbrami. Začátkem prázdnin budeme pořádat v Příbrami rockové odpoledne – název FEST není ani tak o festivalu, ale spíše jakože „pořádný“ :) – takže ve finále „festový festival“.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Začátkem prázdnin budeme pořádat v Příbrami rockové odpoledne – název FEST není ani tak o festivalu, ale spíše jakože „pořádný“ :) – takže ve finále „festový festival“.

Prezentovat se budou již známé kapely, ale i začínající – jsou to ve dvou případech vítězové dlouhodobé soutěže Příbramská rocková liga, z minulých let – Chilliguns, Scandall Princess, Origami, Gentiana, E!E, Spejbls Helprs – AC/DC revival band.

Naším cílem je udělat v Příbrami po velice dlouhé době, pořádnou akci se super programem.

Fotky a videa

Facebook