Vánoční koleda

Vánoční koleda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Muzikály / Hudební divadlo. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Saturnin

Pouze 6 představení

Loď Tajemství, Praha

07.07.201513.07.2015

Festival "River Fest 3" RockOpera Praha

Včasný nákup

,, Český Šternberk

18.07.2015

Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense, je příležitostí propojit jednotlivé umělecké žánry.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

 

Získejte odměnu za svůj nákup na www.ticketpro.cz . Více informací zde.

 

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Na motivy povídky Charlese Dickense.

Szidi Tobias / David Koller / Marina Vyskvorkina
Setkání tří výrazných a naprosto rozdílných hlasů současné hudební scény napříč žánry. Zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu.

V hlavních hudebně činoherních rolích Ivana Chýlková a Karel Roden!

Výpravný příběh Vánoční koleda, na motivy proslulé povídky Charlese Dickense, je příležitostí propojit jednotlivé umělecké žánry. Hudební osobnosti Szidi Tobias, David Koller a Marina Vyskvorkina zaručují, že povýší klasický muzikálový styl na neopakovatelný zážitek nejen našich pocitů, smyslů a vjemů a to za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka Všichni živě na jednom jevišti při každém představení!

Nechte se unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století. Stanete se svědky přeměny, vykoupení a nápravy mrzoutského nelidy a lakoty Scrooge v jedinečném podání Karla Rodena. V roli ducha Vánoc se představí Ivana Chýlková. Vánoce jsou přeci obdobím lidské laskavosti a dobroty…

režie: Ondřej Sokol
autoři hudby: Milan Vyskočáni a Kryštof Marek
autor textů: Peter Lipovský
scéna: Adam Pitra

Szidi Tobias - slovenská šansonová zpěvačka, majitelka jednoho z nejvýraznějších hlasů československé hudební scény současnosti.
David Koller – lídr legendární kapely Lucie bezpochyby  patří již přes dvacet let mezi nejvýznamnější  osobnosti českého pop -rocku.
Marina Vyskvorkina - sopranistka ruského původu, sólistka Státní opery Praha a držitelka mnoha mezinárodních ocenění.

http://www.studiodva.cz/